KONST / Litografier / Färglitografi 7965542
nr 796 5542
Claude Weisbuch
(f. 1927)
Färglitografi, Weisbuch, atleter, 89/250, signerad, motivets mått: 48x64
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 december 2012
kl 19:41:00
150 kr
250 kr